Микола Нога розповів про шосткинця Артема Явіра, який загинув на фронті + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 21 серпня, у нашій громаді попрощалися з захисниками України В’ячеславом Мартиновим і Олегом Шитовим, а сьогодні прийшла ще одна сумна звістка – на фронті загинув шосткинець Артем Явір.
Міський голова Микола Нога розповів, що перед війною наш земляк працював у Західній Європі, але повернувся, щоб стати на захист Батьківщини.
«Міг залишитись там, але покинув все…і пішов захищати Україну. Ось такий характер шосткинський, ось такі українці! І більш сильних патріотів у світі просто немає!», – сказав Микола Нога.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: