У Шостці в останню путь провели захисників України В’ячеслава Мартинова і Олега Шитова + Фото
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 21 серпня, наша громада попрощалася з В’ячеславом Мартиновим і Олегом Шитовим. Траурні заходи пройшли у центрі Шостки, біля ЦКіД.
«Вічна слава та вічна шана Героям!.. Доземний уклін нашим землякам за їх подвиг. Шосткинщина молиться Господу за упокій їхніх душ і за підтримку близьких», – написав на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Микола Нога.









Джерело фото: сторінка Миколи Ноги у Фейсбук
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: