Дерматолог
Авто Світ

Микола Нога про наслідки ракетного удару по Шосткинській громаді та роботу штабу надання допомоги + Відео

Війна, Влада, Громада 13:07, 29.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Міський голова Микола Нога повідомив про те, що для удару по нашій громаді ворог використав потужні ракети, тип яких встановлюється.

За його даними, у результаті обстрілу зруйновані підприємства, пошкоджено понад 80 будинків, вибито більше 440 вікон. «Ушкоджено школа, садок, цілий ряд соціальних об’єктів», – сказав очільник громади.

Сьогодні до штабу надання допомоги звернулися мешканці Лазарівсього мікрорайону, де є пошкоджені будинки. «Хата ходуном ходила», – розповідає Катерина Петрівна. Говорить, що вчора рано-вранці в результаті вибухів у неї у будинку вибило три вікна, скло розлетілося на дрібні шматочки, знесло вікно, яке стояло на горищі, пошкоджено паркан…

Штаб надання допомоги буде працювати ще протягом тижня, у тому числі і на цих вихідних. Для ліквідації наслідків ракетного удару задіяний матеріальний резерв.

Міський голова наголосив, що мешканцям громади, будинки та квартири яких були пошкоджені внаслідок ворожого обстрілу, важливо зафіксувати пошкодження майна у «Дії». Тому обов’язково необхідно оформити власність. Тоді людина зможе отримати державні кошти за пошкоджене або втрачене майно.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору