Микола Нога про наслідки ракетного удару по Шосткинській громаді та роботу штабу надання допомоги + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Міський голова Микола Нога повідомив про те, що для удару по нашій громаді ворог використав потужні ракети, тип яких встановлюється.
За його даними, у результаті обстрілу зруйновані підприємства, пошкоджено понад 80 будинків, вибито більше 440 вікон. «Ушкоджено школа, садок, цілий ряд соціальних об’єктів», – сказав очільник громади.
Сьогодні до штабу надання допомоги звернулися мешканці Лазарівсього мікрорайону, де є пошкоджені будинки. «Хата ходуном ходила», – розповідає Катерина Петрівна. Говорить, що вчора рано-вранці в результаті вибухів у неї у будинку вибило три вікна, скло розлетілося на дрібні шматочки, знесло вікно, яке стояло на горищі, пошкоджено паркан…
Штаб надання допомоги буде працювати ще протягом тижня, у тому числі і на цих вихідних. Для ліквідації наслідків ракетного удару задіяний матеріальний резерв.
Міський голова наголосив, що мешканцям громади, будинки та квартири яких були пошкоджені внаслідок ворожого обстрілу, важливо зафіксувати пошкодження майна у «Дії». Тому обов’язково необхідно оформити власність. Тоді людина зможе отримати державні кошти за пошкоджене або втрачене майно.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: