Микола Нога про два роки незламності, шосткинських Героїв та підтримку родин загиблих захисників + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Шосткинці проявили мужність і героїзм у боротьбі з ворогом.
«Особлива дяка і шана всім, хто у Збройних Силах України, хто захищає нашу незалежність у багатьох гарячих точках фронтів», – сказав в ході сьогоднішньої апаратної наради міський голова Микола Нога.
Як би складно не було, українці вистояли і боротьба продовжується, тому кожен на своєму робочому місці повинен працювати на Перемогу, щоб ворог був розбитий. «Іншого шляху у нас просто ні у кого немає!», – впевнений Микола Нога.
Він зазначив, що за роки війни ми втратили багатьох найкращих шосткинців. «Сім’ї, які втратили своїх рідних і близьких, заслуговують на велику шану і подяку», – підкреслив очільник Шосткинської громади.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: