Дерматолог
Авто Світ

Микола Нога про два роки незламності, шосткинських Героїв та підтримку родин загиблих захисників + Відео

Війна, Суспільство 13:13, 26.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Шосткинці проявили мужність і героїзм у боротьбі з ворогом.

«Особлива дяка і шана всім, хто у Збройних Силах України, хто захищає нашу незалежність у багатьох гарячих точках фронтів», – сказав в ході сьогоднішньої апаратної наради міський голова Микола Нога.

Як би складно не було, українці вистояли і боротьба продовжується, тому кожен на своєму робочому місці повинен працювати на Перемогу, щоб ворог був розбитий. «Іншого шляху у нас просто ні у кого немає!», – впевнений Микола Нога.

Він зазначив, що за роки війни ми втратили багатьох найкращих шосткинців. «Сім’ї, які втратили своїх рідних і близьких, заслуговують на велику шану і подяку», – підкреслив очільник Шосткинської громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору