Дерматолог
Авто Світ

Микола Нога про безпекову ситуацію та ліквідацію наслідків негоди на Шосткинщині + Відео

Громада 13:25, 9.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Минулий тиждень був надзвичайно складним для нашої громади.

«Вражені були житлові будинки, вони потребують відновлення», – повідомив під час сьогоднішньої апаратної наради міський голова Микола Нога. За його інформацією, частина будинків відновлена, частина – потребує подальшої роботи.

За словами очільника громади, минулої доби ворожі безпілотники цілу ніч не давали спокою мешканцям. «Обійшлося без втрат», – сказав він.

У ході апаратної наради Микола Нога розповів про ліквідацією буревію, який пронісся територією Шосткинщини наприкінці тижня. В результаті негоди пошкоджені житлові будинки, лінії електропередач у селищі Вороніж, селах Клишки, Івот, Каліївка, Дібрівка, Глазове…

Завдяки злагодженій, професійній роботі енергетиків практично всі лінії електропередач відновлені. Станом на сьогоднішній ранок, без електроенергії залишається частина будинків у Дібрівці.

Подробиці – у сюжеті

 

 

Джерело фото: Фейсбук-сторінка Миколи Ноги

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору