Микола Нога про безпекову ситуацію та ліквідацію наслідків негоди на Шосткинщині + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулий тиждень був надзвичайно складним для нашої громади.
«Вражені були житлові будинки, вони потребують відновлення», – повідомив під час сьогоднішньої апаратної наради міський голова Микола Нога. За його інформацією, частина будинків відновлена, частина – потребує подальшої роботи.
За словами очільника громади, минулої доби ворожі безпілотники цілу ніч не давали спокою мешканцям. «Обійшлося без втрат», – сказав він.
У ході апаратної наради Микола Нога розповів про ліквідацією буревію, який пронісся територією Шосткинщини наприкінці тижня. В результаті негоди пошкоджені житлові будинки, лінії електропередач у селищі Вороніж, селах Клишки, Івот, Каліївка, Дібрівка, Глазове…
Завдяки злагодженій, професійній роботі енергетиків практично всі лінії електропередач відновлені. Станом на сьогоднішній ранок, без електроенергії залишається частина будинків у Дібрівці.
Подробиці – у сюжеті
Джерело фото: Фейсбук-сторінка Миколи Ноги
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: