Микола Нога поспілкувався з мером німецького міста щодо надання допомоги Шостці

Громада 18:13, 12.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 12 березня, міський голова Микола Нога в онлайн-режимі поспілкувався з обер-бургомістром м. Біттерфельд-Вольфен (Bitterfeld-Wolfen) Арміном Шенком.

Мер Шостки розповів про ситуацію в місті та в Україні. Микола Нога висловив слова вдячності за підтримку Німеччиною нашої країни. Він підкреслив важливість закриття неба, оскільки військова авіація Росії нищить українські міста і села, вбиває мирне населення.

Микола Нога і Армін Шенк обговорили питання надання гуманітарної допомоги нашому місту. Мова йде про медикаменти та продукти харчування. Громада м. Біттерфельд-Вольфен (тут мешкають близько 40 тис. чол.)  готова допомагати шосткинцям.

«Я вдячний вам особисто за підтримку, вдячний депутатському корпусу, всім мешканцям вашого міста», – сказав Микола Нога німцькому колезі.

З обер-бургомістром м. Біттерфельд-Вольфен поспілкувався і директор Шосткинського заводу хімічних реактивів Сергій Бугаков. Річ в тім, що ШЗХР вже багато років співпрацює з хімічним підприємством, що розташованоне у цьому німецькому місті. В часи Радянського Союзу тут працювала відома компанія ORWO. Як і шосткинська «Свема» вона випускала фотоплівку (у 90-х роках ORWO припинило існування і розпалося на ряд невеликих підприємств).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору