Микола Нога обговорив з мовним обмудсменом шляхи подальшої роботи із популяризації української мови у Шосткинській громаді
Поділитися в
Копіювати посилання
З міським головою Миколою Ногою зустрівся уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь та його представниця Вікторія Вітер.
Символічно, що зустріч відбулася за кілька днів до Дня народження Тараса Шевченка.
«Окреслено шляхи подальшої роботи з популяризації української мови у Шосткинській громаді. Комплексні заходи будуть охоплювати всі сфери суспільного життя. Ключова роль відводиться Шосткинському інституту, управлінню освіти та культури, молодіжним і громадським організаціям», – повідомив Микола Нога.
Він зазначив, що сьогодні, у дуже непрості та героїчні часи, рідна мова єднає українців і надихає боротися та вірити.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: