Микола Нога наголосив на забороні проведення у Шосткинській громаді масових заходів + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Заклади культури продовжують працювати в умовах військового стану.
Як розповів на сьогоднішній апаратній нараді начальник відділу культури та туризму Ігор Фатун, у суботу у Шостці вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
Він також проінформував про те, що заклади культури вже готуються до наступного опалювального періоду. Найближчим часом будуть закуповуватися дрова.
Міський голова Микола Нога ще раз нагадав про ускладнення безпекової ситуації. Він наголосив на забороні проведення у Шосткинській громаді масових заходів.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: