Микола Нога доручив комунальникам подбати про благоустрій селища Вороніж
Поділитися в
Копіювати посилання
На минулому тижні комунальники займалися прибиранням на кладовищах, як у місті, так і населених пунктах громади. Про це на апаратній нараді проінформував начальник управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко.
Також облаштовуються квітники та газони, проводиться покіс. У місті з узбіч доріг прибирався грунт. Тривають і роботи з відновлення дорожнього покриття.
Міський голова Микола Нога дав завдання подбати про благоустрій селища Вороніж, провести ремонт покрівель двох будинків та ін.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: