Дерматолог
Авто Світ

Микола Нога доручив комунальникам подбати про благоустрій селища Вороніж

ЖКГ 11:54, 13.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

На минулому тижні комунальники займалися прибиранням на кладовищах, як у місті, так і населених пунктах громади. Про це на апаратній нараді проінформував начальник управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко.

Також облаштовуються квітники та газони, проводиться покіс. У місті з узбіч доріг прибирався грунт. Тривають і роботи з відновлення дорожнього покриття.

Міський голова Микола Нога дав завдання подбати про благоустрій селища Вороніж, провести ремонт покрівель двох будинків та ін.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору