Дерматолог
Авто Світ

Микола Нога: «Безпека громади – це основне наше завдання сьогодні» + Відео

 Поділитися

Поділитися в

На апаратній нараді міський голова Микола Нога зазначив, що безпека громади є на сьогоднішній день основним завданням.

Він наголосив, що наша громада розташована недалеко від кордону з країною-агресором і необхідно зробите все можливе для забезпечення безпеки. Микола Нога повідомив: збільшиться чисельність Добровольчого формування територіальної громади (ДФТГ).

Також він акцентував увагу і на допомозі прикордонним територіям. «Кожна громада, яка буде ставити питання про допомогу, ми будемо допомагати, щоб підтримати їх», – сказав Микола Нога.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору