Микола Нога: «Безпека громади – це основне наше завдання сьогодні» + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
На апаратній нараді міський голова Микола Нога зазначив, що безпека громади є на сьогоднішній день основним завданням.
Він наголосив, що наша громада розташована недалеко від кордону з країною-агресором і необхідно зробите все можливе для забезпечення безпеки. Микола Нога повідомив: збільшиться чисельність Добровольчого формування територіальної громади (ДФТГ).
Також він акцентував увагу і на допомозі прикордонним територіям. «Кожна громада, яка буде ставити питання про допомогу, ми будемо допомагати, щоб підтримати їх», – сказав Микола Нога.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: