Мости через Десну відремонтували, але доїхати до них неможливо

Громада, Дороги 11:24, 2.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Старожили с. Остроушки кажуть: скільки себе пам’ятають, стільки й немає нормальної дороги, яка зв’язувала б їх населений пункт із сусідніми селами. А відповідно і з районним центром. От тільки останніми роками й ту дорогу, що є, остаточно добили автомобілі-ваговози: нею аграрії фурами возять добрива та урожай, а лісовози – деревину.

«У цьому році, коли зійшов сніг, виїхати до «бірінських» мостів через Погребки неможливо. Нам доводиться їздити через Івот. Там хоч дорога також побита, але ж асфальтована. Буває лісом їздимо на Новгород-Сіверський. Нам до Шостки через нього їхати 30 км, так само як і через Івот, але поки проїдеш 1,5 км, що між Остроушками і Погребками, то й колеса можна там залишити» – розповідає мешканець Остроушек Олег Істомін.

Важко сюди доїхати й автомобілям швидкої допомоги чи пожежникам.

«Газ до мене везти не хочуть, бо він там не проїде. А я ж його потім не виштовхаю», – додає Олег Істомін.

У минулому році звані у народі «бірінські» мости відремонтували. Але і жителям сусіднього Новгород-Сіверського району, і Шосткинщини доїхати до них можливо лише у спеку, або у морози, коли ґрунтова дорога не перетворюється у суцільне багно.

«Я вже 30 років живу в Остроушках. І в райавтодор зверталися, і не раз до нашого сільського голови ходили з цим питанням. Але що ж він зробить… Ми самі розуміємо, що великих грошей у нього немає. Тепер же ми до міста належимо, може хоч вони нам допоможуть», – з надією говорить чоловік.

Однак найближчим часом ця проблема навряд чи зрушить з мертвої точки. За словами Сергія Шкаріна, начальника управління ЖКГ, дорога між Остроушками і Погребками належить до доріг місцевого значення, але за цей відрізок відповідає ДП «Дороги Сумщини». Та й заявок на ремонт доріг від голови старостинського округу, куди входять Остроушки, в управління не надходило.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору