Молодіжний центр у Шостці запрошує на корисні тренінги з тактичної медицини та юридичних питань щодо ВПО
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як інформує Молодіжний центр “ШУМ”, ініціативна група Шостки здійснює діяльність в рамках підтримки адвокаційних кампаній ініціативних груп Всеукраїнською ініціативою “Активна Громада по проєкту “Активна Громада: Право вибору”, який реалізовується завдяки підтримці Національного Демократичного Інституту (NDI) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Потому у “ШУМі” продовжують надавати ще більше цікавої та корисної інформації!
Так, завтра, 21 грудня о 15:00 розпочнеться тренінг “Тактична медицина в екстремальних умовах”.
22 грудня о 12:00 – тренінг “Права та можливості ВПО”.
Під час заходів навчатимуть, як діяти в екстремальних умовах, задля збереження свого життя та життя інших людей, обговорюватимуть права та можливості ВПО та їх активну залученість у життя громади.
Посилання для реєстрації на заходи: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScNCvBVXNSpfV…/viewform


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: