Мобілізація в Україні: 17-річних підлітків можуть не випустити за кордон
Поділитися в
Копіювати посилання
В Україні ввели нову постанову, яка зменшила вік, коли треба ставати на військовий облік — з 16 років. І відповідно, не лише стати на облік, а й отримати приписне.
Таким чином, користуючись цією постановою, прикордонники можуть не випустити за кордон 17-річну особу, яка не стоїть на обліку. Але якщо 17-річний стоїть на обліку, то проблем з виїздом за кордон не буде.
Нагадаємо, напередодні Нового року Кабмін ухвалив новий порядок військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
Уряд передбачив військовий облік жінок-медиків, створення Єдиного держреєстру військовозобов’язаних та зобов’язав ставати на облік хлопців з 16 років.
До військкомату треба йти не в момент, коли виповнилось 16 років, а в той рік, коли має виповнитися 17 років. Тобто якщо юнак досягнув 16-річного віку у 2022 році, то у 2023 він має стати на військовий облік.
Мобілізувати або призвати на строкову службу можуть тільки з 18 років. Ці зміни потрібні ТЦКСП, щоб вони могли прогнозувати кількість потенційних призовників та мобілізованих.
Джерело: rbc.ua
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: