Місцева влада підтримує аграріїв + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Місцева влада намагається зробити все можливе, щоб підтримати сільгоспвиробників в цей непростий час.
Як розповів заступник міського голови Віталій Могильний, аграріям допомагають в придбанні та доставці паливо-мастильних матеріалів, добрив тощо.
Міський голова Микола Нога поставив завдання підтримувати і великі аграрні підприємства.
«Питання у них виникають кожний день. Вирішувати будемо спільно, допомагати. Ми зацікавлені в 100 % обробітку сільськогосподарських земель», – сказав він.
Фото на сайті www. kurkul.com
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: