Міста-партнери Слубіце (Польща) і Франкфурт-на-Одері (Німеччина) підтримують шосткинських школярів + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Історія маленького шосткинського хлопчика Всеволода про тривожне навчання українських діток під час відкритого воєнного нападу росії на Україну викликала неабиякий резонанс у жителів наших міст-партнерів Слубіце (Польща) і Франкфурт-на-Одері (Німеччина), повідомляють у Шосткинській міській раді.

Бажання допомогти хлопчику, який виконує домашнє завдання з ліхтариком, об’єднало місцеву владу, школярів, їхніх батьків, і відгукнулися у багатьох серцях наших братів – поляків та німців.

Для підтримки Всеволода та його однокласників, третьокласники початкової школи №2 міста Слубіце організували благодійну ярмарку, де продавали смаколики власного виробництва. Влада міст-партнерів підтримала ініціативу по збору коштів для нашого незламного міста Шостка і її маленьких жителів.

Всеволод та його однокласники отримали листи підтримки, малюнки, солодощі, три найсучасніші проектори, інфрачервоні обігрівачі та безліч неймовірних емоцій від такої міжнародної підтримки. Тепер, коли Всеволод і його однокласники в черговий раз прийдуть до бомбосховища, переховуючись від безжальних російських ракет, їм буде не тільки тепло і затишно, а й цікаво та корисно, адже за допомогою проекторів можна буде продовжувати навчання навіть в таких недитячих умовах.

А наші шосткинські воїни, що боронять Україну, будуть знати, що з такою підтримкою у їхніх дітей є майбутнє. Окрім того, жителі міста Слубіце та Франкфурт-на-Одері підтримали і маленьких шосткинських пацієнтів. Завдячуючи нашим братам полякам та німцям, шосткинська дитяча лікарня отримала автоматичний портативний дифібрилятор та додатковий генератор.

В грудні міста-партнери передали нам генератори, які допомогли нашим соціальним закладам вести боротьбу з темрявою. Місто Шостка висловлює щиру подяку Бурмістру міста Слубіце Маріушу Оленчаку (Mariusz Olejniczak) та його заступниці Адріані Дидиной-Маріцькій (Adriana Dydyna-Marychka), Бурмістру міста Франфурт-на-Одері Рене Вільке (René Wilke) та його заступниці Мілені Маннс (Milena Manns), школярам початкової школи №2 м.Слубіце, їх батькам, вчителям та директору школи Катаржині Вервінській (Katarzyna Werwińska), керівнику центра співробітництва Зорену Болльману (Sören Bollmann), Марті Русек (Marta Rusek), Біаті Білецькій (Beata Bielecka), Магдалені Брешкот (Magdalena Brzeskot), Арієлю Павельчику (Ariel Pawelczyk) і всім іншим, хто своєю допомогою надихає нас жити та перемагати.

«Ми чекаємо усіх вас у нашій рідній Шостці після нашої спільної Перемоги, чекаємо як дорогих гостей, як друзів, і як братів. Ми безмежно вдячні вам усім за кожну ініціативу і кожен малюнок, за кожну допомогу і за кожне слово підтримки. Ми дуже вдячні вам за безліч українців, які знайшли свій прихисток у ваших домах та обід за вашим столом. Ви – наш тил і наша мрія світлого мирного майбутнього. Разом до перемоги!», – йдеться у повідомленні міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору