Міський голова звернувся до мешканців Шосткинської громади + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 6 серпня, міський голова Микола Нога звернувся до мешканців нашої громади.
Він зазначив, що в умовах воєнного часу шосткинці працюють над розбудовою своєї території. Міський голова закликав мешканців бути відповідальними і не ігнорувати сигнали тривоги. Разом з тим, Микола Нога просить зберігати спокій і не панікувати.
Він переконаний, що зараз найскладніше нашим захисникам на фронті – у Донецькій, Луганській, Миколаївській, Херсонській областях, під Харковом… Там надзвичайно складно і ми повинні все робити, щоб їх підтримати.
«…Вирімо у Збройні Сили, територіальну оборону, наших хлопців і дівчат, які стоять на захисті України!», – сказав Микола Нога.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: