Міський голова закликав мешканців Шосткинської громади економити електроенергію + Відео
Громада 13:27, 11.12.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На сьогоднішній апаратній нараді Микола Нога подякував комунальним службам за розчистку доріг від снігу.
Разом з тим очільник громади визнав, що є проблеми з посипанням тротуарів.
В ході апаратної наради він акцентував увагу на необхідності економії електроенергії, враховуючи дефіцит в енергосистемі країни. «Я звертаюся до всіх раціонально використовувати електроенергію!», – сказав Микола Нога.
Також міський голова вкотре наголосив на важливості посилення допомоги фронту.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: