Дерматолог
Авто Світ

Міський голова закликав мешканців Шосткинської громади економити електроенергію + Відео

Громада 13:27, 11.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

На сьогоднішній апаратній нараді Микола Нога подякував комунальним службам за розчистку доріг від снігу.

Разом з тим очільник громади визнав, що є проблеми з посипанням тротуарів.

В ході апаратної наради він акцентував увагу на необхідності економії електроенергії, враховуючи дефіцит в енергосистемі країни. «Я звертаюся до всіх раціонально використовувати електроенергію!», – сказав Микола Нога.

Також міський голова вкотре наголосив на важливості посилення допомоги фронту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору