Міський голова закликав мешканців Шосткинської громади долучатися до благоустрою та прибирання території громади + Відео
Громада 14:30, 27.03.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На сьогоднішній апаратній нараді до мешканців громади звернувся міський голова Микола Нога.
Він закликав проводити роботи з благоустрою та прибирання. «…Весна на вулиці, і я закликаю всіх розпочати прибирати територію громади. І в селах, і в селищі Вороніжі, і у Шостці. На вулиці, у садових масивах…», – сказав міський голова.
Місцева влада обіцяє всіляку допомогу мешканцям у проведенні робіт з благоустрою та прибирання.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: