Міський голова Шостки повідомив про скасування заходів у найближчі дні і закликає мешканців громади до обережності
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Шосткинський міський голова Микола Нога на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє, що у зв’язку з можливими провокаціями з боку країни-агресора Сумською обласною військовою адміністрацією було прийнято рішення про скасування 8-9 травня заходів, до Дня пам’яті та примирення.
– Просимо максимально обмежити відвідування громадських місць і не допускати скупчення людей, не ігнорувати сигнали «Повітряна тривога»! – зазначає Микола Петрович.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: