Дерматолог
Авто Світ

Міський голова розповів про ситуацію в громаді та закликав дбати про власну безпеку + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Шосткинська громада третю добу живе в умовах перемир’я. І за цей час не було зафіксовано обстрілів. Про це під час апаратної наради розповів міський голова Микола Нога. 

Однак безпекова ситуація в області залишається не спокійною. Учора в Охтирці колишній військовий підірвав гранату та поранив пятьох людей. Також в області цивільний автомобіль підірвався на невідомому вибуховому пристрої. У лікарні помер водій КАМАЗа, якого неподалік Глухова атакував ворожий дрон.

“Я звертаю увагу всіх на безпеку з початком городніх робіт та відпочинку на природі. Прошу поставитися дуже уважно до особистої безпеки. Вибухових речовин на території громади достатньо”, – наголосив міський голова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору