Дерматолог
Авто Світ

Міський голова привітав аграріїв Шосткинської громади з професійним святом + Фото

Аграрний сектор 17:49, 15.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

У неділю, 17 листопада, в Україні відзначається День працівників сільського господарства.

Напередодні свята аграріїв Шосткинської громади привітав міський голова Микола Нога. Він вручив Почесні грамоти та подарунки працівникам сільгосппідприємств та фермерських господарств.

«Ви завжди були зразком працелюбності, патріотизму та сили духу! Ваша праця – це основа життя і великий внесок у майбутню, нашу спільну Перемогу!», – зазначив Микола Нога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору