Аграрії Шосткинщини завершують посівну кампанію + Відео
Аграрний сектор 19:35, 3.06.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Цьогорічна посівна кампанія підходить до завершення.
За інформацією головного спеціаліста відділу розвитку АПК Марини Геремес, ярі культури вже посіяні на площі 25 857 га. Це становить 98,6 % до плану.
Завершується посів кукурудзи на зерно. Ще залишилося посіяти близько 300 га. Також на поточному тижні аграрії планують посіяти близько 500 га гречки.
Окрім цього розпочинають роботи із заготівлі грубих кормів, таких як сіно.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: