Міський голова поставив завдання комунальникам пришвидшити роботи з покосу трави + Відео
ЖКГ 21:21, 8.08.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На сьогоднішній апаратній нараді серед інших обговорювалися питання житлово-комунального господарства.
Міський голова Микола Нога висловив невдоволення темпами робіт з покосу трави. Зокрема, він звернув увагу на необхідність їх проведення на вулицях Воронізькій, Щедріна, пров. Депутатському та ін.
Микола Нога поставив завдання в. о. начальника УЖКГ Геннадію Мелашенко пришвидшити роботи з покосу трави у місті.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: