Міський голова доручив вивчити питання організації харчування у дитячих садочках Шосткинської громади + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Заклади освіти нашої громади працюють у змішаному форматі.
Як повідомила на апаратній нараді начальниця управління освіти Наталія Сергейко, із 24 закладів загальної середньої освіти, 22 – навчаються змішано.
Також вона проінформувала про те, що Шосткинська громада, завдячуючи ОВА, отримала автобус. Він обслуговуватиме учнів Воронізької школи.
Міський голова Микола Нога порушив питання збереження у цій школі 10-11 класів.
Крім того, очільник громади доручив вивчити питання організації харчування у дитячих садочках.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: