Дерматолог
Авто Світ

Міський голова доручив вивчити питання організації харчування у дитячих садочках Шосткинської громади + Відео

Освіта 23:07, 24.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Заклади освіти нашої громади працюють у змішаному форматі.

Як повідомила на апаратній нараді начальниця управління освіти Наталія Сергейко, із 24 закладів загальної середньої освіти, 22 – навчаються змішано.

Також вона проінформувала про те, що Шосткинська громада, завдячуючи ОВА, отримала автобус. Він обслуговуватиме учнів Воронізької школи.

Міський голова Микола Нога порушив питання збереження у цій школі 10-11 класів.

Крім того, очільник громади доручив вивчити питання організації харчування у дитячих садочках.

 

 

 

Фото ілюстративне

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору