Дерматолог
Авто Світ

Міський голова доручив розробити програму підтримки людей, які не мають лічильників на воду + Відео

Влада, Громада 17:02, 31.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

На сьогоднішній апаратній нараді міський голова Микола Нога поставив завдання пропрацювати питання підтримки мешканців, які не мають лічильників на воду.

«Якусь компенсацію дати… Спростити механізм отримання технічних умов, знайти можливість закупки дешевших лічильників…», – сказав очільник громади.

Обумовлено це з тим, що нещодавно було прийняте рішення про збільшення тарифів на воду. Підвищення відбуватиметься у два етапи: з 1 травня та 1 серпня.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору