Дерматолог
Авто Світ

Міський голова дав доручення упорядкувати тротуар біля ЦЕВу + Відео

ЖКГ 12:04, 30.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Шостці триває робота з весняного прибирання. Впорядковуються клумби, газони. Продовжується аварійний ремонт доріг.

Як розповів на апаратній нараді начальник управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко, основним напрямком роботи на минулому тижні було прибирання на кладовищах. «У нас щоденно працювало 7 одиниць техніки», – проінформував він. Комунальники продовжать цю роботу на поточному тижні.

Міський голова Микола Нога доручив впорядкувати тротуар біля ЦЕВу. «Одні ямки!…», – сказав очільник громади.

 

 

Фото ілюстративне

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору