Міський голова дав доручення упорядкувати тротуар біля ЦЕВу + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
У Шостці триває робота з весняного прибирання. Впорядковуються клумби, газони. Продовжується аварійний ремонт доріг.
Як розповів на апаратній нараді начальник управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко, основним напрямком роботи на минулому тижні було прибирання на кладовищах. «У нас щоденно працювало 7 одиниць техніки», – проінформував він. Комунальники продовжать цю роботу на поточному тижні.
Міський голова Микола Нога доручив впорядкувати тротуар біля ЦЕВу. «Одні ямки!…», – сказав очільник громади.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: