Міська влада забезпечить багатоквартирні житлові будинки матеріально-технічними ресурсами на випадок відсутності води, газу, електроенергії + Відео

Громада 17:57, 13.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Шосткинській громаді покращилася ситуація з забезпеченням електроенергією та водою. Про це повідомив міський голова Микола Нога.

Однак він констатував: складнощі залишаються, ситуація у громаді далека від стабільної.

Микола Нога проінформував про те, що прийнято рішення забезпечить багатоквартирні житлові будинки матеріально-технічними ресурсами на випадок відсутності водо-, газопостачання, електроенергії. Мова йде про ємності для води, міні-електростанції тощо.

По кожному будинку необхідно визначитись з відповідальним з числа мешканців (саме він буде організовувати життєдіяльність будинка в умовах відсутності води, газу, електроенергії). Пропозиції можна подавати до Управління житлово-комунального господарства за тел. (05449) 7-53-48.

Як повідомила начальник фінуправління Ольга Голушко, фінанси для забезпечення багатоквартирних житлових будинків матеріально-технічними ресурсами в бюджеті є. Необхідно буде внести зміни до бюджету громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору