Міська влада спільно з Товариством Червоного Хреста України доукомплектовують “Пункти незламності” + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Голова шосткинської місцевої організації Товариства Червоного Хреста України Наталія Коновалова впевнена: зимова пора важка для всіх, і важливо, особливо у морози, що в нашій громаді створені пункти обігріву. Товариство Червоного Хреста України долучилось до оснащення пунктів обігріву.

Наші пункти обігріву оснастила Сумська обласна організація за підтримки Шосткинської місцевої організації Товариства Червоного Хреста України. Сподіваємось, що це обладнання буде на користь нашим мешканцям! Передали ковдри, передали розкладачки з начиненням, обігрівачі… – розповіла Наталія Коновалова.

Відповідальний за “Пункт незламності” Дмитро розказує, як облаштовують пункти для обігріву:

– У нас вже залита підлога, є “буржуйки”, вода, генератори… Намагаємося все підтримувати у “бойовому” стані. Нехай краще не знадобиться, але дякуємо за допомогу для людей. Це саме для екстреної ситуації. Якщо будинок лишиться без електрики, опалення, я думаю, основна частина мешканців покине будинок. У них є свої приватні будинки. А це для тих людей, яким нікуди їхати, і хоча б дочекатися тут допомоги.

Міський голова Шостки Микола Нога цікавиться, яка допомога ще необхідна для облаштування “Пунктів незламності” і підтримує.

Відповідальні за облаштування “Пунктів незламності” дякують міській владі та “Червоному Хресту” за допомогу:

– Ліжка нам необхідні були. Надані розкладачки тепер можна навіть використати для перенесення немобільних людей, якщо виникне така потреба.

– Дуже приємно, що те, що ми сьогодні передаємо, воно необхідне і на нього очікували. Якщо допомагати, то тим, що потрібно, – каже Наталія Коновалова.

В.о. начальника управління з питань надзвичайних ситуацій Шосткинської міської ради Олексій Трегуб повідомив, що на сьогодні у нашій громаді працює 28 “Пунктів незламності”:

– Спільними зусиллями продовжуємо їх доукомплектовувати. Сьогодні, завдяки “Червоному Хресту України” доукомплектовуємо “Пункти незламності”. Звертаюся до мешканців нашої громади з проханням згуртовуватися у своїх будинках і облаштовувати “Пункти незламності”. З цього питання звертайтеся до управлінь з надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства. Місцева влада відкрита, готова до співпраці, готова розглянути всі пропозиції!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору