Міська влада допомагатиме суб’єктам господарювання, чиє майно постраждало внаслідок агресії рф + Відео

Влада, Громада 21:19, 29.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 29 липня, відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.

Розглядалися питання економіки, соціального захисту, житлово-комунального господарства та ін.

Начальник управління економіки Дар’я Гребенюк проінформувала про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міської територіальної громади за  І півріччя поточного року.

Вона повідомила, що витрати на технічне переоснащення ЖКГ склали понад 1 млн. грн., на покращення якості надання житлово-комунальних послуг залучено 211 тис. грн., на підвищення рівня благоустрою – понад 9 млн. грн.

Рішенням виконкому створена робоча група з питань дерусіфікації та позбавлення наслідків колоніального минулого. Міський голова Микола Нога зазначив, що до її діяльності залучать громадські організації.

Прийнято рішення виділити на матеріальну допомогу мешканцям громади на лікування, поховання та у разі стихійного лиха 931 тис. грн.

Крім того, Микола Нога повідомив, що міська влада допоможе суб’єктам господарювання, чиє майно постраждало внаслідок агресії рф. «Безумовно, це не такі величезні кошти будуть. Це не відшкодування в повній мірі, але посильна допомога місцевого бюджету надаватиметься», – сказав міський голова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору