Міська рада виділила “Водоканалу” гроші на придбання 138 каналізаційних люків
Поділитися в
Копіювати посилання
Завдяки коштам, виділеним з місцевого бюджету, в серпні КП ВУВКГ “Водоканал” закупило 138 люків.
Наразі проводиться комплексна робота щодо накриття люками відкритих колодязів на каналізаційних та водопровідних мережах, повідомляють у підприємстві.
Так, протягом серпня-вересня встановлено близько 60 люків.
“Вдячні місцевій владі за розуміння гостроти проблеми та підвищення рівня громадської безпеки”, – зазначають у “Водоканалі”.
На фото: приклад відкритого колодязю з тимчасовим накриттям та приклади встановлених люків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: