Сервис Центр

Міська рада достроково розірве договір оренди ТЕЦ з ШП «Харківенергоремонт»

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 26 березня, відбулося засідання сесії Шосткинської міської ради. Одним з ключових питань, яке розглядали депутати, стало «проведення роботи щодо дострокового припинення за згодою сторін договору оренди цілісного майнового комплексу з виробництва, транспортування тепла та електроенергії». Простіше кажучи, пропонують розірвати з  ШП «Харківенергоремонт» договір оренди ТЕЦ.

Депутати не поспішали з ухваленням рішення. Хоча ця пропозиція неодноразово вже лунала і в цьому залі, і з уст народу, який збирався на «тарифні» мітинги.

Зокрема деякі народні обранці взагалі не вбачають необхідності у розірванні договору.

«У жодному разі не стоїть питання про те, що «Харківнергоремонт» працювало погано. 10 років місто було з опаленням, незважаючи на всі негаразди. Ми сьогодні і надалі можемо з цим підприємством працювати», – говорить депутат міської ради Світлана Суптельна.

При цьому фактично одноголосно депутати міської ради вимагають перерахувати тариф на послуги з теплопостачання. На їхню думку, він має бути пропорційним до мінімальних зарплат та пенсій, на які живе більшість шосткинців.

Також невідомо, хто стане наступником «Харківенергоремонту». Тому є побоювання, що наступний опалювальний сезон у Шостці може не розпочатися.

У відповідь на це один з власників підприємства, депутат Олександр Івченко запропонував створити нове акціонерне товариство. Вступити до нього запросив і усіх охочих депутатів.

Міський голова Микола Нога заспокоїв присутніх, мовляв, процес розірвання договору оренди може розтягнутися на кілька років. Також у вирішенні цього питання розраховують на допомогу держави. Наступного тижня Микола Нога планує відвідати Міністерство енергетики.

У підсумку це рішення таки ухвалили з поправкою переглянути тариф на тепло у відповідності до рішення НКРЕКП.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору