Мешканців Шосткинської громади закликали вчасно сплачувати за житлово-комунальні послуги + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Рівень сплати за житлово-комунальні послуги значно знизився. Про це на сьогоднішній апаратній нараді проінформувала начальник управління економіки Дар’я Гребенюк.
Вона закликала всіх мешканців громади сплачувати за житлово-комунальні послуги. «Якщо у вас є найменша можливість, сплачуйте, будь ласка!.. Це є запорука надійного входження в опалювальний період і стабільного його проходження», – зазначила Дар’я Гребенюк.
Міський голова Микола Нога повідомив, що вчора сталося аварійне відключення електроенергії. Він подякував енергетикам за оперативне усунення наслідків аварії.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: