Дерматолог
Авто Світ

Мешканку Шосткинського району рішенням суду оштрафували за те, що нецензурно вилаяла контролера РЕМу

 Поділитися

Поділитися в

Мешканка Свеси отримала 51 гривню штрафу за те, що накинулась з нецензурною лайкою на контролера енергопостачальної організації, – відповідну постанову суд виніс 2 жовтня.

Сам інцидент стався 16 серпня близько полудня, коли громадянка висловлювалась грубою нецензурною лайкою на лінійного контролера Ямпільського РЕМу.

Правопорушниця в суд не з’явилась, але її вину підтвердили потерпілий, свідки та працівники поліції.

Про це інформує Ямпіль.INFO.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору