Мэр Сум призвал штрафовать магазины за снег, лед и сосульки

Влада, ЖКГ 14:18, 14.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Специалисты управления «Інспекція з благоустрою міста Суми» на прошлой неделе в рамках полномочий провели проверку санитарного состояния территорий города.

Как сообщил во время аппаратного совещания руководитель этого структурного подразделения, по результатам проверки составлено 28 протоколов об административных правонарушениях согласно ст. 152 КУоАП. Из них 13 протоколов за несвоевременную очистку от снега и льда, четыре – за сосульки, информирует The Sumy Post.

Мэр Сум Александр Лысенко отметил, что профильное подразделение должно усилить работу в этом направлении и привлекать к ответственности субъектов хозяйствования, если они не навели порядок на прилегающих к их магазинам территориях.

«Багато магазинів і торгових точок знаходяться на центральних вулицях міста. Відповідно, власники повинні належним чином утримувати прилеглу до їх магазинів територію, вони мають приводити до ладу територію від порогу свого приміщення і до бордюру. На сьогодні ми бачимо, що поруч зі своїми торгівельними зонами вони не чистять, тож ви, як Інспекція з благоустрою міста, маєте посилити роботу в цьому напрямку, і якщо біля магазину, підприємства чи іншої організації не розчищено сніг або лід – всіх штрафувати», – подчеркнул мэр.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору