Мэр Шостки рассказал, что означает иностранное слово на вывеске РАГСа, и ответил критикам

Влада, Суспільство 12:44, 26.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Городской голова Николай Нога опубликовал на своей странице в Фейсбуке пост об отремонтированном зале торжеств местного отдела регистрации актов гражданского состояния.

«Потреба у створенні нового, іншого за своїм стилем залу продиктована часом та мріями багатьох шосткинців. Планується, що в цій залі згодом будуть проводитися не тільки весільні церемонії, а й інші святкові заходи, як це практикується в інших країнах світу. Формат заходів також буде змінюватися, відходити від старих стереотипів. Сучасна молодь потребує креативних рішень, потребує нешаблонного, навіть ексклюзивного підходу у всьому, у тому числі і при проведенні таких урочистих церемоній», – написал мэр.

Он отметил, что при восстановлении зала торжеств были использованы самые современные строительные технологии и дизайнерские решения, которые позволяют при организации церемоний использовать индивидуальные элементы дизайна и технические решения, создавая свое настроение.

Как сообщил городской голова, в перспективе планируется расширить территорию в пределах прилегающего сквера. Рассматривается возможность организации выездных церемоний.

«Щодо назви оновленої зали “Wedding”, то в перекладі з англійської це означає весілля. Сподіваємось, що цей проект буде таким же успішним, як Art центр, co-working. Місто продовжує подавати нові ідеї, створювати нові форми співпраці. Звичайно, навіть традиційно, є ті, кому завжди щось не подобається. До речі коли ремонтувався Art центр критики було не менше. Але краще пропонувати, привносити, розвивати та будувати красиве місто, місто, де хочеться жити, вчитися, одружуватися, ростити дітей. Місто відкрите до співпраці, до речі як і оновлений зал», – написал Николай Нога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору