Мэр Глухова Мишель Терещенко объявил об отставке
Поділитися в
Копіювати посилання
Сегодня, 27 сентября, на сессии городского совета Мишель Терещенко объявил о своей отставке. Такую новость сообщает «Громадське».
«Завтра буде сесія, я завтра буду писати заяву про дострокове звільнення з посади міського голови, завтра запрошую депутатів проголосувати за цю заяву, бо це закон», – сказал он во время сессии.
27 сентября на сессию горсовета, где должен рассматриваться бюджет города, пришли 2 депутата.
Терещенко созвал внеочередную сессию горсовета на 28 сентября.
Позже на странице Терещенко в Facebook появился сообщение о ситуации.
«Це означає, що до колишніх регіоналів-саботажників з «Волі народу», БПП («Блоку Петра Порошенка» — ред.) та «Укропу» долучилися всі інші — «Батьківщина» та РПЛ («Радикальна партія Ляшка» — ред.)», – говорится в сообщении.
Мишель Терещенко возглавляет Глухов с 2015 года. Он родился в Париже, является потомком рода украинских промышленников и меценатов Терещенко.
Фото: “День”
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: