Медзаклади Шосткинської громади отримали ще дві модульні котельні + Відео
Громада 17:00, 4.11.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На минулому тижні у одному з медичних закладів розпочала роботу модульна котельна. Про це на апаратній нараді повідомила заступник головного лікаря ЦРЛ Надія Дац.
У наших медзакладах буде встановлено ще дві модульні котельні. Вони працюють на біопаливі.
Міський голова Микола Нога акцентував увагу на необхідності якнайшвидшого встановлення і запуску в роботу цих котелень.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: