Дерматолог
Авто Світ

Медзаклади Шосткинської громади отримали ще дві модульні котельні + Відео

Громада 17:00, 4.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

На минулому тижні у одному з медичних закладів розпочала роботу модульна котельна. Про це на апаратній нараді повідомила заступник головного лікаря ЦРЛ Надія Дац.

У наших медзакладах буде встановлено ще дві модульні котельні. Вони працюють на біопаливі.

Міський голова Микола Нога акцентував увагу на необхідності якнайшвидшого встановлення і запуску в роботу цих котелень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору