Медиків Сумщини просять повідомляти на «гарячу» лінію про недотримання гарантій щодо оплати праці

Медицина, Фінанси 17:30, 27.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Лікарі та медичний персонал, котрі стикаються із проблемами невиплати заробітної плати за новими стандартами, або їх змушують переводитися на неповні ставки чи звільнятися, мають можливість звертатися до обласного контактного центру за телефоном 0-800-301-501. Про це інформує Сумська ОДА. 
 Нарахування заробітної плати лікарям та медичному персоналу має здійснюватися в межах мінімуму, встановленого новим законодавством. Для того, щоб запобігти фактам переведення людей на 0,5 або на 0,75 ставки, розуміючи при цьому, що вони будуть виконувати ту ж саму роботу в повному обсязі, в Сумській облдержадміністрації запроваджено відповідний моніторинг.

 У жодному разі керівники закладів не мають права допускати тиску на свій медичний персонал і не дотримуватися умов оплати праці на рівні не менше 20 000 лікарям та не менше 13 500 медичному персоналу.

Лікарі та медичний персонал, котрі стикаються із подібними проблемами, можуть звертатися на гарячу лінію Сумського обласного контактного центру.

Телефони для дзвінків:

(0542) 66-33-77 (безкоштовно для жителів м. Суми та Сумського району),

0-800-301-501 (безкоштовно для жителів Сумської області),

Також можна звернутися за електронною адресою: kol_centr@sm.gov.ua)

Більше інформації про роботу Сумського обласного контактного центру за посиланням: http://sm.gov.ua/uk/kontaktnyi-tsentr-qvidkryta-vladaq.html

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору