Лікарні нашої області продовжують отримувати супутникові комплекси Starlink в рамках централізованої поставки від МОЗ

 Поділитися

Поділитися в

 Уже отримали 14 комплексів з 25. Про це інформує голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
Щодо питань медицини, керівництво нашої області спільно зі Стрийською міською радою Львівської області опрацювали питання і отримання автомобіля “Швидкої” для мешканців Тростянця. Бо громада лишилася без автівок швидкої – їх розтрощили російські військовослужбовці, окупувавши місто.
 Дмитро Живицький також поінформував, що для потреб медичних закладів область отримала гуманітарний вантаж від Українського фонду енергоефективності та енергозбереження. Це  хірургічні набори та хірургічні інструменти для потреб закладів Сумської області, зокрема, які надають хірургічну допомогу дітям і породіллям.
 Також отримано гуманітарний вантаж від Агенції бізнес-допомоги медичним закладам Zdorovi Agency: антибактеріальні та кардіотонічні засоби для системного застосування, вироби медичного призначення.
 За останню добу для потреб області благодійниками доставлено три генератори для потреб служб ДСНС.
 Крім того, в рамках гуманітарної допомоги отримали насосне обладнання для підприємств Охтирки, Краснопілля, Лебедина і Сум.
 До області прибув гуманітарний вантаж Агентства ООН у справах біженців − продукти харчування, ліки, медичне обладнання, дитяче харчування, предмети гігієни, ковдри, спальні мішки тощо. Уся допомога надійде в обласний гуманітарний штаб та районні штаби, які й здійснюватимуть її розподіл відповідно до потреб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору