Критичні об’єкти в Шосткинській громаді вже заживили — Микола Нога
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора ввечері у Шостці призупинилося електропостачання. Як повідомив міський голова, це був наслідок авіаційного удару по території сусіднього району. Росіяни зруйнували лінії електропередач.
У закладах охорони здоров’я та для очистки стоків водозабезпечення запустили резервні електростанції. У громаді запрацювали пункти незламності. Також у Шостці частково зникло водопостачання.
Уранці 19 квітня Микола Нога повідомив у ефірі «Суспільне Студія», що критичні об’єкти в громаді вже заживили.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: