«Кролевецький елеватор» пропонує агровиробникам вигідні умови співпраці

 Поділитися

Поділитися в

ТОВ «Кролевецький елеватор», який розташований у місті Кролевець по вулиці Транспортній, 1, пропонує вигідні умови співпраці для виробників агропродукції.

Потужності елеватора дозволяють приймати щодоби до 4000 т зерна. Сюди можна привозити пшеницю, ріпак (без ГМО), ячмінь, жито, кукурудзу, соняшник, сою (без ГМО).

Підприємство надає повний спектр послуг. Це і зберігання (терміни – за домовленістю), допрацювання, сушіння, відвантаження, перевалка зерна. Надає логістичні послуги (транспортування вагонами до порту). Вартість послуг ринкова.

Також «Кролевецький елеватор» купує зерно. І за високими цінами! Можлива закупівля навіть з місця виробництва чи зберігання. Тобто приїдуть за вказаною адресою та при цьому заплатять 85% вартості зерна передоплати, а решту 16% – після отримання зерна.

За необхідності надають кредити за рахунок власного банку «Агропросперіс Банк».

Зручно, що тут є можливість придбати і засоби захисту рослин та якісні посівні матеріали.

Підприємство повністю відкрите для партнерів та клієнтів. Є доступ до вагів, лабораторії, а значить, представники агрофірм, які привозять зернові та олійні, можуть додатково проконтролювати якість виконання роботи та своєї продукції.

У аграріїв починається «гаряча» пора, жнива, тому інтенсивніше працює і елеватор. Попередньо домовитися та отримати довідкову інформацію можна за телефоном: +38(050)3574277.

Довідково

«Кролевецький елеватор» входить до складу потужної Групи компаній «Агропросперіс» разом із ще 10 елеваторами. Також у Групі працюють 43 агровиробничі компанії, які обробляють понад 300 тисяч га землі, відділ логістики, що надає послуги транспортування агропродукції 400 власними залізничними вагонами, «Агропросперіс Банк», що вже 5 років працює для спрощення доступу до фінансування малих та середніх фермерів України, а також відділ закупівель. Надаючи фермерам повний перелік товарів та послуг для прибуткового агровиробництва, «Агропросперіс» у тому числі займається продажами засобів захисту, добрив та насіннєвого матеріалу.

Детальніше про «Кролевецький елеватор», ціни на агропродукцію, сезонні пропозиції можна дізнатися на офіційному сайті agroprosperis.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору