Кращі підручники для вивчення англійської мови

Освіта 20:40, 1.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Кращі підручники для вивчення англійської мови

Англійський підручник – ваш провідник у світ вивчення англійської. Для будь-якої подорожі необхідно обрати надійного провідника, отож у цій статті ми зібрали найкращі варіанти підручників для вивчення англійської, з якими ви зможете досягнути бажаного рівня.

Додатково радимо прочитати статтю https://cambridge.ua/uk/blog/7-luchshih-besplatnyh-uchebnikov-dlya-izucheniya-anglijskogo/ де ви знайдете ще декілька популярних онлайн підручників з англійської.

Англійські підручники для наймолодших учнів

Family and Friends | Oxford University Press

Чудова серія підручників для учнів початкової школи. Це серія ділиться на сім рівнів, кожен з яких містить яскраві зображення, що обов’язково привернуть дитячу увагу. Крім того, підручник містить CD диск для розвитку навичок слухання, окрім говоріння, письма та читання. Вважаючи те, що книга розрахована на учнів рівнів від Beginner до Elementary, автори врахували всі їхні потреби. Наприклад, малюків зустріне детально розроблений курс початкових навичок фонетики, тобто правильної вимови шляхом побудови асоціативних алфавітних зв’язків.

Let’s Go | Oxford University Press

Серія підручників, що проведе вашу дитину від рівня Beginner до Pre-Intermediate. Розрахована серія підручників на учнів початкової школи, а також 5 та 6 класів. Ця серія містить не лише яскраві ілюстрації, а й цілий сет допоміжних елементів: флешкартки, CD диск і навіть сайт для учнів з більшою кількістю цікавих вправ в ігровому форматі.До того ж сам підручник є дуже інтерактивним – учні часто будуть співати, танцювати та працювати в команді для розвитку соціальних навичок.

Fun for Starters, Movers and Flyers | Cambridge English

Кольорова та інтерактивна серія розрахована на учнів віком 4-8 років, що складається з трьох рівнів – Pre-Beginner (Starters), Beginner (Movers), Elementary (Flyers). Ця серія підручників особлива багатьма своїми компонентами: Home Fun Booklet (буклет, що допоможе школярам самостійно підготуватись до тестів), Online Activities (програма, що дозволяє займатись вдома з персонального комп’ютера) і навіть додаток для мобільних девайсів!

Англійські підручники для підлітків

Next Move | Macmillan Education

Цей підручник для підлітків створений дуже цікавим способом – він складається з 7 рівнів, кожен з яких репрезентує певну країну, водночас спонукаючи учнів застосовувати щойно набуті знання на практиці. Підручник супроводжується яскравими ілюстраціями, змушуючи підлітків розвивати когнітивні навички та отримувати інформацію з зображень, а також описуючи побачене. Підручник не оминає жоден з аспектів англійської. Наприклад, фонетичні правила легко запам’ятовуються завдяки пісням, скоро говіркам та веселим віршам.

Focus | Pearson

Ця серія підручників найкраще підійде для учнів 9-11 класів. Вона складається з 5 рівнів та покриває рівні володіння мовою А2-С1 відповідно. Підручник містить якісний навчальний контент поєднаний з сучасними темами. До того ж не забуваймо про можливості, які він надає: вивчення англійської за допомогою автентичних відео відзнятих всесвітньо відомою студією BBC та граматичні влоги для кращого розуміння граматики. Також, окрім британської, існує ще американська версія підручника.

Solutions | Oxford University Press

Ця серія чудово підійде для учнів середньої школи. Вона допоможе обрати підручник для будь-якого рівня – від А1 до С1. Нове видання враховує усі актуальні топіки, а також потреби учнів: персоналізовані завдання, чіткі цілі для кожного підлітка і навіть підготовка до іспитів. До того ж підручники дуже зручні, адже кожен учень може використовувати Online Workbook для віддаленого навчання.

Англійські підручники для дорослих

Keynote | National Geographic Learning

Неймовірно цікава серія англійських підручників для дорослих, що покриває усі рівні володіння мовою – від А1 до С2. Кожна тема кожного підручника будується на основі «тедтоків» (англ. – TedTalk – платформа для персональних публічних виступів). Суть полягає в наступному: учні оглядають виступ мовця на певну тему, після чого виконують лексичні та граматичні вправи, вдосконалюють навички говоріння та аудіювання. Такий формат є досить незвичайним, проте дуже захопливим.

Life | National Geographic Learning

Ця серія підручників нікого не залишить байдужими, адже відповідно до назви, вона показує життя на планеті в усіх його проявах. Шестирівневий підручник містить чудові ілюстрації, актуальну лексику та граматику, а також не оминає жоден з аспектів англійської. Контент дає змогу виконувати як персоналізовані завдання, подібні до саморефлексії, так і пропонує спільну роботу у групі до втілення. До того ж учні мають можливість використовувати Student’s eBook та ресурс My Life Online для більш гнучкого та комфортного вивчення англійської.

Онлайн навчання – це найпопулярніший формат освіти у школі англійської https://cambridge.ua/uk/our-online-courses/ до якої запрошуємо усіх бажаючих поглибити свої знання іноземної мови!

Roadmap | Pearson

Як і попередні, ця серія підручників охоплює усі шість рівнів володіння англійською, втім вкладається з 8 підручників для більш ґрунтовного опрацювання усіх тем. Серія цілком наслідує свою назву (англ. roadmap – дорожня карта), де кожен підручник – окремий пункт призначення. Особливістю підручника є багато практики та ознайомлення учнів з чималою кількістю лексики актуальної саме в життєвих ситуаціях. Окрім цього, учні можуть завантажити мобільний додаток для додаткових тренувань поза межами класу.

Як бачимо, сьогодні світові видавці пропонують нам широкий вибір якісних, а головне цікавих та результативних підручників для вивчення англійської. А який з них обрати – вибір за вами!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору