Кожне життя важливе. У Шосткинському районі рятувальники дістали собаку з колодязя вигрібної ями
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
До рятувальників надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги в м. Глухів. У приватному домоволодінні в колодязь вигрібної ями, що не експлуатувався, потрапила собака.
Один із рятувальників спустився по висувній драбині вниз на п’ятиметрову глибину. Він не став обв’язувати песика рятувальним спорядженням, а просто погладив, поклав на простирадло і разом з собакою на руках піднявся по драбині.
На поверхні тваринка пожвавішала, а небайдужі свідки події нагодували песика, який випадково потрапив на їхнє подвір’я.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: