Комунальники продовжують благоустрій громади + Відео
ЖКГ 22:57, 14.04.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На минулому тижні тривали роботи з прибирання сміття, опалого листя. Про це на апаратній нараді розповів начальник управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко.
Роботи проводилися як у Шостці, так і у старостинських округах.
За словами керівника УЖКГ, напередодні Великодня, поминальних днів основний акцент – на прибиранні сміття на кладовищах. Для цього залучається додаткова техніка.
Подробиці – у сюжеті
Джерело фото: КП “Шостка-Зеленбуд”
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: