Дерматолог
Авто Світ

Комунальники продовжують благоустрій громади + Відео

ЖКГ 22:57, 14.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

На минулому тижні тривали роботи з прибирання сміття, опалого листя. Про це на апаратній нараді розповів начальник управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко.

Роботи проводилися як у Шостці, так і у старостинських округах.

За словами керівника УЖКГ, напередодні Великодня, поминальних днів основний акцент – на прибиранні сміття на кладовищах. Для цього залучається додаткова техніка.

Подробиці – у сюжеті

 

 

 

Джерело фото: КП “Шостка-Зеленбуд”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору