Командувач Нацгвардії прокоментував ракетний удар по стрільбищу
Поділитися в
Копіювати посилання
Командувач Національної гвардії України, бригадний генерал Олександр Півненко ексклюзивно прокоментував УНН ракетний удар рф по стрільбищу на Сумщині, де загинули військові.
За його словами, у разі дійсно порушення заходів на безпеки під час занять винних буде притягнуто до відповідальності.
«Ми проводимо службове розслідування й потім матеріали направляємо до правоохоронних органів по результатах, щоб вони дали правову оцінку. Якщо дійсно люди порушили заходи безпеки, які визначені мною або моїми заступниками, ми будемо відповідно до закону притягувати до відповідальності», – заявив Півненко.
Фото на сайті www.unn.ua
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: