Команда “Опозиційної платформи – За життя» передала в школи Шостки комп’ютери + Відео

Освіта, Політика 13:02, 2.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 1 вересня, у навчальних закладах Шостки пройшли урочисті лінійки до Дня знань. Команда «Опозиційної платформи – За життя» приєдналася до привітань учнів, учителів та батьків. До свята придбали і подарували школам міста 32 комп’ютери, у тому числі 30 – за кошти місцевого бюджету, ще два – за особистий рахунок для покращення освітнього процесу. На нових ПК встановлено сучасне ліцензійне програмне забезпечення, вони відповідають усім вимогам та параметрам, встановленим Міністерством освіти України.

На святі у Шосткинській школі №5 директор Микола Михайленко привітав присутніх:

– Разом ми – сила, разом ми – школа №5. Щиро вітаю вас з початком нового навчального року, бажаю нам усім – успіхів, бути наполегливими, впертими, і у нас усе вийде.

На свято у школу завітали і депутати Шосткинської міської ради від ПП «Опозиційна платформа – За життя».

– Вітаю вас з 1 вересня, Днем знань. Хочу побажати, найголовніше, – міцного здоров’я. Дітям успіхів у навчанні. Хай вони гідно гризуть граніт науки. А вчителям – менше нервувати, бо ви ще повинні виховати багато поколінь! – привітав Володимир Кушнірьов.

Від імені депутатського корпусу Шосткинської міської ради, міської влади долучився до вітань і народний обранець Віктор Калиновський:

– Ми завітали з подарунком. Даруємо вам п’ять сучасних комп’ютерів!

Директор школи пояснює:

– Та техніка, яка була у закладі 15 років тому, вже зовсім непридатна. Діти швидко прогресують, швидше, ніж ми. І їм потрібна нова техніка. Важливо, що є люди, які дають слово, обіцяють і виконують. Ці люди піклуються про дітей, про своїх дітей, про чужих дітей… А чужих дітей, фактично, не буває. Це все наші діти, – каже Микола Михайленко.

Відвідали депутати міської ради і свято у школі №4.

– Вся громада, громада батьків, громада міста допомагає школі. І за це великий уклін. Вітаю усіх зі святом! Усім натхнення, здоровя і найкращих результатів. Нехай буде у вас завжди сонячно на душі і у житті! – побажала директор школи №4 Людмила Редман.

До привітань у школах №4 та №8 долучилися депутати міської ради від «Опозиційної платформи – За життя» Ірина Нікітіна та Віктор Гузей.

– Сьогодні я з особливим почуттям присутня на цій лінійці у школі №4. Бо багато років тому саме у цій маленькій початковій школі я розпочала своє шкільне життя, як першокласниця. Ми сьогодні завітали, щоб вручити вашій школі ще 10 нових комп’ютерів. Бажаємо вам, найголовніше, здорового навчального року, – розповіла Ірина Нікітіна.

З привітаннями у школі №8 Віктор Гузей зазначив:

– Вітаю вас зі святом, бажаю усього найкращого! 5 комп’ютерів – це від Шосткинської громади і два – від депутатів «Опозиційної платформи – За життя»!

Директор школи №8 Олександр Кириченко розповів, що вивченню інформатики сьогодні приділяється багато уваги. І нині в школі вже два кабінети інформатики. В одному з них досі залишалися комп’ютери, які вже давно морально застаріли, працювати з ними було неможливо.

– Влітку я звернувся до депутата Сумської обласної ради Володимира Пилипейка і попросив допомоги. І сьогодні ми отримали сім нових комп’ютерів. Від себе особисто, від учнів, від педагогічного колективу щиро вдячний Володимиру Юрійовичу за допомогу! – подякував директор школи №8.

Перше вересня – особливе свято, впевнена депутат міської ради від «Опозиційної платформи – За життя» Наталія Шкут. Вона завітала з привітаннями та подарунками у школу №2-ліцей.

– Хочу привітати усіх, хто має відношення до освіти! Здоровя, щастя та радощів. Нехай з вами поруч будуть порозуміння та підтримка найближчих та рідних. Вітаю зі святом, 1 вересня!

Приймали вітання та подарунки і у школі №1. І не тільки з нагоди Дня знань. Цьогоріч навчальний заклад святкує 50-річний ювілей. Поздоровити шкільну родину приїхали депутати Сумської обласної ради від «Опозиційної платформи – За життя» Володимир Пилипейко та Микола Войтенко, серетар Шосткинської міської ради Анна Пилипейко та інші народні обранці міської ради.

Директор навчального закладу Антоніна Кобилякова впевнена:

– Це команда, яка допомагає вести наш освітній процес. Це люди, які постійно в пошуках покращення освітнього процесу!

До присутніх звернувся депутат обласної ради Володимир Пилипейко:

– Сьогодні – 1 вересня, День знань – вітаю всіх, бажаю успіху. Також у вас сьогодні 50-річчя. І наша команда пришла не з пустими руками. Даруємо вам комп’ютери!

– Я вітаю Вас з ювілеєм. Це, дійсно, серйозна дата. Бажаю дітям вдалого навчального року, успіхів у навчанні. А вчителям, звичайно, терпіння, реалізації усіх своїх професійних знань, – додав Микола Войтенко.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору