Коли шосткинці зможуть зареєструватися на пробне ЗНО-2021

Освіта 15:32, 2.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2021 розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Кожен охочий зможе зареєструватися для участі в пробному ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Через епідеміологічну ситуацію у 2021 році кожен учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови) відбудуться 10 квітня 2021 року.

Цьогоріч  вартість пробного ЗНО дещо зросла, порівняно з попереднім роком. Вона різнитиметься за регіонами і коливатиметься в межах від 195 грн до 255 грн. Такий розрив пов’язаний з особливостями організації пробного ЗНО, зокрема з вартістю друку й доставки матеріалів.

Водночас у 2021-му учасники пробного ЗНО матимуть додаткові можливості. Так, кожен учасник зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 і пройти тестування вдома. Результати тесту також визначать. Для цього треба буде  внести свої відповіді у форми на спеціальний сервіс.

Реєстрація ж на основні сесії ЗНО-2021 почнеться 1 лютого.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору