Холодильні шафи для напоїв — вибираємо грамотно

 Поділитися

Поділитися в

холодильна шафа вітрина

Сучасний асортимент холодильного обладнання дає можливість вибирати не тільки універсальні установки, а й спеціального призначення. Моделі вузького призначення застосовуються для зберігання конкретної категорії продовольчих товарів. Такі конструкції дають можливість не тільки підтримувати потрібну температуру продукції, але й вигідно її презентувати покупцеві, внаслідок чого кількість продажів збільшується на підставі підвищення попиту, компанія отримує вищий відсоток прибутку.

Організувати такий бізнес нескладно, якщо для постачання обладнання вибрати надійну компанію з гарною репутацією. Арт Трейд — компанія, де є не тільки універсальні моделі, але і холодильна шафа для напоїв в різних модифікаціях.

Які шафи для напоїв бувають?

Моделі представлені різні. Основні характеристики, якими вони відрізняються між собою:

  • потужність;
  • габаритні розміри;
  • форма;
  • внутрішній пристрій.

Холодильні шафи для напоїв мають бути практичними, щоби в одній установці можна було розмістити достатній обсяг продукції конкретного бренду, направивши попит покупців на потрібні позиції.

Вони повинні бути надійними й підтримувати стабільний температурний режим, щоб унеможливити псування продукції.

Як вибирати шафи для напоїв — нюанси

Вибираючи таке обладнання, необхідно насамперед звернути увагу на показник потужності, адже від цього залежатимуть витрати на оплату рахунків за електроенергію. Ця сума повинна вписуватися в очікувані рамки, щоб бізнес не пішов у збиток з таких причин.

З погляду особливостей конструкції значення мають такі деталі:

  • Тип дверей — може використовуватися розстібний або розсувний варіант. У деяких приміщеннях цей фактор не матиме важливого значення, в інших буде пріоритетним, якщо простір під установку холодильного обладнання виділено обмежений. У цьому випадку розсувні моделі будуть більш практичними для економії вільного майданчика торгової точки.
  • Внутрішній об’єм і кількість полиць, їх розташування — важливі характеристики, від яких безпосередньо залежитиме, скільки і якої продукції можна буде розмістити всередині шафи.

Не менш важливим буде дизайн — він має бути сучасним та вписуватися в обрану концепцію оформлення конкретної торгової точки.

Замовляючи холодильне обладнання в Арт Трейд, ви можете розраховувати на надійність та довговічний термін експлуатації будь-якої моделі з нашого каталогу. Ціна завжди залишається прийнятною і для роздрібних, і оптових клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору