Сервис Центр

Кандидат на должность городского головы Николай Трофимец инициирует дебаты между претендентами на пост мэра + Видео

Вибори 21:21, 9.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Кандидат на должность Шосткинского городского головы от партии «Оппозиционная платформа – За жизнь» Николай Трофимец выступил с инициативой провести публичные дебаты между претендентами на кресло мэра.

«Кожен з кандидатів зможе сказати все, що думає, та задати питання опонентам. Я переконаний: люди не повинні обирати «наосліп». Перемогти повинен гідний і перемогти він повинен гідно», сказал Николай Трофимец.

Он предлагает провести дебаты в центре города в последний день предвыборной агитации – 23 октября.

Напомним, кандидатами на должность городского головы зарегистрированы Андрей Ветоха, Александр Ивченко, Владимир Муляр, Николай Нога, Елена Попова, Олег Романовский, Николай ТрофимецОльга Шабельникова.

«Публічні дебати між кандидатами на посаду міського голови повинні стати новою політичною традицією у нашій громаді», – убежден Николай Трофимец.

Кандидат на посаду міського голови від партії "ОП-ЗЖ" Микола Трофимець запрошує претендентів на пост мера на публічні дебати

Громадою повинна керувати чесна, відкрита і гідна людина, яка має свої принципи і переконання, а також стратегію розвитку громади і перемогти вона повинна гідно.

Опубліковано Опозиційна Платформа "ЗА Життя". Шостка Четвер, 8 жовтня 2020 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору