Іще одна шосткинська школа провела благодійну акцію в підтримку ЗСУ
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора біля Шосткинської спеціалізованої школи №1 відбулась благодійна акція “Разом до Перемоги та процвітання!” на підтримку військовослужбовців ЗСУ.
Лунала жива музика, співали пісні, пройшов майстер-клас із бісероплетіння. Під час благодійного ярмарку продавали безліч смаколиків та виробів ручної роботи.
Як результат, зібрали 21 539 грн. для захисників України.
– Дякуємо батькам, дітям, учителям за активну участь у ярмарку, небайдужість, патріотизм. Вкотре переконуємося: наскільки ми єдині і згуртовані! – зазначають організатори акції.













Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: